חנות » ביגוד לגלישה

ביגוד הגלישה חשוב מאוד ומשתנה על פי עונת השנה:

 חליפות גלישה  –  חליפה מלאה או לונג ג'ון  

 חליפת גלישה לסאפ

בחודשי החורף חשוב ללבוש חליפת נאופרן שתעזור בחימום הגוף,  החליפה צריכה להיות מותאמת לצרכים.

אם אתם יוצאים לחתור כדאי ללבוש חליפה שתגן עליכם מפני הרוח ויחד עם זו תהיה גמישה ונוחה. אנו ממליצים על חליפות הלונג ג'ון שהחלק העליון הוא ללא שרוול ומאפשר תנועה נוחה במפרק הכתף והחלק התחתון ארוך . עובי מומלץ הוא בין 1.5 מ"מ ל3.5 מ"מ

.אם אתם מעוניינים לתפוס גלים עם הסאפ מומלץ לרכוש חליפה ארוכה ומחממת בעובי בין 3- 4  מ"מ . ישנם טכניקות שונות בהם מייצרים את החליפות ככל שהטכניקה ורמת הגימור יהיו איכותיים יותר מחיר החליפה יעלה בהתאם.

 

 

 חולצת לייקרה טרמית לגלישה

ליקרה טרמית

חולצת לייקרה טרמית לגלישה – בעונות המעבר מתקיימים תנאי הגלישה והחתירה הכי טובים במשך השנה.בימים אלו אנו ממליצים ללבוש לייקרה טרמית .לייקרה בעובי בין 0.5 מ"מ  ל 1.5 מ"מ . אשר תחמם את הגוף . הלייקרה היא דקה יחסית וגמישה , תהיה נוחה מאד לשימוש . זהו לבוש הביניים לפני המעבר לחליפות גלישה .

 

  נעלי גלישהנעלי גלישה

לבעלי כף רגל עדינה ורגישה נעל גלישה בהחלט תיתן מענה לשמירה על כף הרגל. בימים קרים במיוחד הנעליים יעזרו לחימום כף הרגל והליכה על החול הקר.

השימוש העיקרי בנעלי גלישה הינו למקומות בהם תגלשו מעל ריף ותרצו להגן על כ הרגל מפני חתכים ופציעות מהריף.

הנעליים עשויות מחומר שאותו מייצרים את החליפות . נעל גמישה עם סולייה דקה כדי להצליח לחוש את הגלשן עם כף הרגל, ולשמור על תנועות חופשיות של כף הרגל והאצבעות.

 

כפפות גלישה

לא רק לימים קרים, גם להגנה על הידיים, כפפות ייעודיות לחתירה/גלישה על סאפ.  

כפפות גלישה לסאפ

כפפות גלישה לסאפ

HTMLine - בניית אתרים | קידום אתרים