גלשנים - גלשן סאפ » גלשני סאפ שיבומי

מגיע במידות:

 7.6 , 8.9 , 9.6 , 10.6 , 11.6 , 12.0 , רייסר 12.6

גלשני חתירה בגדלים שונים בסאפאוואי

Shibumi Pro – גלשן סאפ קטן למקצוענים לגלישת גלים

גלשן חתירה בעמידה מבית שיבומי במידה '7.6

גלשן שיבומי – Shibumi Pro Small 7.6 לביצועים גבוהים בגלישת גלים מתאים למקצוענים וגם לילדים
הגלשן Shibumi Pro Small 7.6 הוא הגלשן הכי טוב שאפשר למצוא בשוק . זהו גלשן החתירה בעמידה הטוב ביותר לגלים קטנים ולגלישת גלים בכלל מתנהג ממש כמו דג במים. מתאים לתרגילים מתקדמים כמו 360, תעופו באוויר, פליפים, טוויסטים ופשוט מושלם לגלישה עליו… לא תרצו להפסיק. הגלשן מגיע עם חרב מרובעת שמייצרת תחושת יציבות לסגנונות גלישה שונות. גלשן סאפ מקצועי ואיכותי ובזכות יציבותו הוא פופלארי גם בקרב ילדים.

 

Shibumi All-Rounder קטן
גלשן חתירה מושלם לנשים מבית שיבומי במידה '9.6

גלשן שיבומי אול ראונדר / All-Rounder 9.6
גלשן שיבומי אול ראונדר / All-Rounder נחשב גלשן חתירה בעמידה הפופלרי בקרב גולשות סאפ. במקרה הזה הגודל, כן קובע! הגלשן מושלם לחתירה בעמידה על מים שטוחים ולגלים בינוניים עד גדולים. גודלו ומשקלו מתאימים גם לילדים קטנים להתנהל עם הגלשן הזה מחוץ ובתוך המים, בקלות רבה. הסנפיר הארוך של הגלשן מאפשר תנועות קיצוניות במים ובגל עצמו. האול ראונדר נחשב לאחד מגלשני התימרון הטובים בשוק.

 

Shibumi Club – גלשן סאפ למתחילים
גלשן חתירה בעמידה מבית שיבומי במידה '11.6

גלשן שיבומי קלאב  הוא הגלשן הנכון להתחיל איתו את חווית הגלישה על סאפ. זהו הגלשן החביב על מרכזי גלישה ומלונות ברחבי העולם אשר מחזיקים גלשנים להשכרה לקהל הרחב אשר קלים ובטוחים לגלישה וחתירה. הגלשן שיבומי קלאב עשוי פולימר מתרחב המאפשר להעניק לו את הקלילות היחסית עם הכוח האדיר שלו במים. הגלשן מיוצר על פי פרופורציות המשלבות אורך, רוחב ועומק המספקים יציבות רבה ההופכת אותו למושלם עבור גולשי סאפ מתחילים. זהו גלשן שקשה לשבור וקל לסחוב.

 

HTMLine - בניית אתרים | קידום אתרים