סאפ לחורף – איך קמים בבוקר?

סאפ לחורף – איך קמים בבוקר?

השעון מצלצל , אתה רוצה לקום חתור על הסאפ, אבל קררררר. שוכב עוד רגע במיטה ועושה רגע חושבים – להישאר בפוך החם  להסתובב ולהמשיך לישון? לקום בכל זאת ולפגוש את הסאפ ? מה להמשיך לישון ? ואז מה – כל היום אני אהיה בחרטות על הבוקר שפיספסתי בחתירה על הסאפ?

סאפ בחורף זה משהו אחר לגמרי. הימים היפים בהם אפשר לחתור , הם באמת יפים במיוחד. הים בדרך כלל רגוע במיוחד , ים צלול ויפה אויר קריר ונעים , שמש חורפית מלטפת . מידי פעם העננות משתנה ואז התפאורה משתנה לגוונים עמוקים וכהים יותר. אתה מתחיל לחתור על הסאפ ,הגוף מתחיל להתחמם במהרה ואתה יכול להרשות לעצמך לגמוע מרחקים  על הסאפ, כי פחות מזיעים והלחות פחות מציקה. אחרי שעה של חתירה על סאפ הגוף מרגיש נוח בטונוס שרירים נכון, אפילו השתזפת קצת כי בכל זאת השמש  זורחת. יוצא מחויך ומבסוט מעצמך על  שלא ויתרת ויצאת לחתור על סאפ. יושב בחוף עם תרמוס תה חם שהכנת מבעוד מועד , מסתכל על המים והשמים וחושב על פלאי הבריאה וכמה קל ופשוט להיות מחתירה וגלישה על סאפ מאפשרים לנו לנצל מספר רב של ימי סאפאושרים מהדברים הקטנים הללו  שעושים את החיים יפים!

גם בחורף. הימים שלפני ואחרי והגלים מתאימים מאד גם למקצוענים שביננו שרוצים לגלוש סאפ על גלים גבוהים במיוחד.הסערות הם יפים במיוחד לחתירה על סאפ או לגלישת סאפ בגלים מעולים.

1524726_707330402611093_200645465_n

בימי הסערות הים גבוה כיום ניתן להשיג את כל לבוש הנדרש כדי לחמם את הגוף בזמן החתירה על סאפ. יש חליפות גלישה, ליקרה טרמית, נעלי גלישה, כובעי גלישה, כפפות , כך שברגע שהצטיידתם טוב- אתם מוכנים לחתירה או גלישה על הסאפ גם בחורף. כשקר מאד בחוץ.

בוקר החתירה הראשון  על סאפ ביום חורפי הוא הבוקר שבו תחול תפנית של 180 מעלות לאלו שמעולם לא עסקו בספורט ימי בחורף.

בבוקר זה תגלו כמה מדהים הביגוד שיאפשר לכם לחתור על הסאפ גם בחודשי החורף , כך שתוכלו להמשיך את שגרת החיים של הקיץ גם בחורף-

בקרים של חתירה על סאפ לפני העבודה,  ואז מקלחת חמה ומפנקת , כוס תה חם – מה צריך יותר…

יש ימים חורפיים בהם אתה זוכה לראות, בזמן שאתה חותר על הסאפ , קשת באמצע הים, להקות ציפורים נודדות  בשמים , שחפים שעוצרים על המים , שמים אפורים וים ירוק עמוק, לפעמים גם יתחיל גשם – מים מעל הראש, מים מתחת לרגלים ואתה באמצע מוגן לך בחליפה החמה ובא לך לצעוק מהתרגשות ,כי אתה זוכה להיות באמצע הטבע במלוא הדרו!

צאו לחתור על הסאפ גם בחורף  ! החוויות של החתירה על הסאפ בחורף יהיו מרגשות ויפות לא פחות מהקיץ ואולי אף יותר !

 לפרטים נוספים על:

קורס סאפ למתחילים

קורס סאפ למתקדמים

קורס סאפ לגלים

דברו איתנו: 09-8666991 או צרו קשר 

השאר תגובתך

HTMLine - בניית אתרים | קידום אתרים