קורסים

 בית ספר לגלישה SUPAWAY  של עמית ענבר

לימוד גלישת גלים על גלשן עמידה / סאפ / פדאל בורד

אם אתם מחפשים את הדרך המתאימה לכם ביותר להתחבר לים ולהתאהב בתחביב שיסחף אתכם לחוויות בלתי נשכחות אז אפשר להפסיק את החיפושים, ספורט גלישת גלים בגלשן עמידה – סאפ / SUP (ראשי תיבות של Stand Up Paddle board) הוא הדבר הבא בעולם הגלישה.

סאפאוואי הינו בית הספר לגלישת סאפ של עמית ענבר המציע לכם שיעורים פרטיים, קורסים, סדנאות וקבוצות חתירה בסאפ. שיעורי הגלישה והחתירה מועברים על ידי מדריכים מוסמכים, מקצועיים ומנוסים בהדרכה של מקצועות הגלישה, החל מגלישת גלים, קייט סרפינג וגלישת רוח אשר התאהבו בספורט החדש והסוחף.

בואו לתפוס גלים כבר מהשיעור הראשון!

בית ספר לגלישה סאפאוואי ממוקם בחוף מכמורת, בננה ביץ' ויכול להתנייד לכל מקום בארץ למטרת קורסים מרוכזים, סדנאות סאפ וספורט ימי ואירועים פרטיים

לחצו למידע נוסף ותיאום שיעור גלישה חוייתי

בית הספר ממוקם בחוף בננה ביץ', חוף מכמורת

לפרטים נוספים והזמנות התקשרו 09-8666991 או מלאו הפרטים בטופס

קורס פאדל בורד (SUP)

מפגש  חוויה: הדרך הטובה ביותר לטעום מעולם הסאפ .

מפגש חד פעמי בן שעה בהדרכה צמודה ומקצועית, הנותן  אפשרות להתנסות לראשונה בספורט זה. שעור חוויתי וכייפי מתאים לכולם מגיל 10 עד 70 . בסיום המפגש יבין התלמיד מהו ספורט הפדאל  בורד , האם מתאים לו להמשיך את החוויה הלאה לקורס מלא ולאחר מכן להפוך את הספורט לתחביב קבוע. מתוך המוני תלמידים שחוו מפגש זה וקיבלו  את הבסיס באופן מודרך רובם הגדול המשיך בספורט זה  והפכו לגולשים מהשורה.

מפגש חוויה מתאים מאד כמתנה מפנקת לבן זוג, חבר או בן משפחה. מתאים מאד גם  לבנות .

קורס פאדל בורד : קורס SUP בן חמישה מפגשים אשר יכשירו אותך לחותר מן המניין.

במהלך קורס זה נוכל לגעת בכל השלבים של חתירה  נכונה על הסאפ , עד הכנת הגולש לתפיסת גלים של ממש.

בקורס זה נלמדים היסודות הנכונים של חתירה נכונה, עמידה נכונה על הסאפ , תרגול סוגי חתירות שונות למטרות שונות , תרגול עמידות שונות על הסאפ, הכנה לקראת הגלים וניסיון ראשוני לתפיסת גלים קטנים להבנת הטכניקה . הסברים ודגשים על נושא הבטיחות בסאפ. דגשים על חתירה נכונה ביחס לרוחות.

סדנת סאפ: הבחירה הנכונה לכל אלו שמעוניינים להתחבר אל הים באופן מושלם.

סדנה קבועה בימים ושעות קבועים כמסגרת של חוג. הדרכה צמודה  , מקצועית וארוכת טווח. חתירה בקבוצה ושילוב של הספורט עם אלמנט חברתי  המוסיף עניין כיף וחיות לספורט.  אלו  אשר סיימו את קורס הבסיס יוכלו להמשיך את התרגול  בקבוצות חתירה המתקיימות מדי בוקר

הזדמנות מעולה ללקוחותינו להתאמן באופן מסודר ואינטנסיבי ועל ידי כך לקבל בסיס רחב מאוד של תוכן ופרקטיקה מלאה בכל הקשור לעולם הסאפ.

הסדנאות מתקיימות בחוף בית ינאי, מכמורת ובהרצליה. להרשמה לקורס צרו קשר עכשיו

אתם מוזמנים לקרוא חוויות מקייטנת גלישה לילדים במועדון סאפאווי – מכמורת

קורס גלישת רוח 

במהלך קורס גלישת רוח נעבור על נושא  הרכבת הציוד בצורה נכונה שתמנע בלאי מיותר בציוד כי שימוש לא נכון בציוד גלישת רוח יכול לעשות נזק לציוד בזמן קצר מאוד .בעיקר בכל הקשור למערך  לדוגמא :כניסה לא נכונה לגלישת רוח בגלי חוף שעלולה לשבור את התורן  ועלול גם לגרום לקרע במפרש באזור השבירה של התורן ולהמשיך הלאה לשבירת המנור והשחתה של הציוד.

במהלך קורס גלישת רוח נלמד אתכם גם איך להרכיב נכון ואיך לפרק נכון את ציוד גלישת רוח ולא פחות חשוב איך לתחזק את הציוד בשיגרת היום יום .במהלך הקורס תלמדו את הטכניקות הנכונות וגלישה נכונה  ותקבלו בסיס נכון שמשם תוכלו להמשיך הלאה באופן עצמאי ועוד נושאים וטיפים שישמשו אתכם בכל פעם שתיכנסו לגלוש על גלשן רוח!

לפרטים נוספים והרשמה לקורס גלישת רוח – אנא דברו איתנו או צרו קשר

סרטוני ההדרכה שלנו

אתם מוזמנים להיכנס ולצפות במגוון סרטוני ההדרכה המקצועיים שלנו בערוץ המועדון ביוטיוב:

HTMLine - בניית אתרים | קידום אתרים