חוגים וקייטנות גלישה

קייטנת גלישה בחוף בית ינאי – ככה מתחילים לגלוש!

במהלך חופשת הקיץ וחופשת הפסח אנו מקיימים בחוף בית ינאי קייטנת גלישה לילדים ונוער.

במהלך הקייטנה נעניק לילדים את הבסיס והיסודות הנדרשים לגלישת גלים שמשם יוכלו להמשיך הלאה באופן עצמאי. את הילדים מלווה צוות מדריכים בעלי ניסיון רב בתחום הגלישה ובעבודה עם ילדים .מדריכים הרגישים לצרכי הילדים ויודעים לזהות מיד את הדרך הנכונה ללמד כל ילד לגלוש .  דגש רב ניתן לנושא הבטיחות  הן בהדרכה והן בציוד שבו משתמשים.

בקייטנה הילדים יקבלו הדרכה תיאורטית גם על נושא רוחות, זרמים , וכלים לקריאת  הים. אנו מאמינים שכל גולש חייב לזהות את תנאי הים בטרם יכנס למים ולכן ניתן לילדים את הכלים לכך.

במעמד הקייטנה אנו מדברים עם הילדים על נושא אהבת הטבע והים , מנסים להחדיר להם ערכים נוספים הקשורים לשמירה על איכות הסביבה, כבוד בין גולשים סובלנות, אדיבות ועזרה לזולת . אנו מאמינים שאלו הגילאים בהם ניתן להשריש בהם את הערכים החשובים למען צמיחה של דור איכותי ואדיב.

ניתן להרשם למחזור אחד בן חמישה ימים או למספר מחזורים. הקייטנה הינה  באישור משרד החינוך.

חוגי גלישה לילדים ונוער :

אנו מקיימים חוג גלישת גלים במהלך השנה. החוג נותן מענה מצויין לילדים אשר  השתתפו בחופשת הקיץ בקייטנת גלישה ומעוניינים להמשיך באופן קבוע את הפעילות. החוג מתאים לילדים מגיל 6-13 בתנאי שיודעים לשחות.  מתאים לגולשים מתחילים ולגולשים מתקדמים. צוות המדריכים יחלק את הילדים בהתאם לרמת הגלישה ויעבוד עם כל קבוצה בנפרד.

המהלך החוג הילדים יעמיקו בנושא גלישת הגלים ושיפור הטכניקה. לימוד ביצועים חדשים למתקדמים ותרגילי עזר לשיפור רמת הכושר הגופני ושיווי המשקל.

חוג גלישה לנערות בנות העשרה :

אנו מזמינים אותך להצטרף אלינו לחוג גלישת גלים המתאים לנערות מגיל 13 ומעלה. החוג משלב גלישת גלים וגלישת סאפ בהתאם לתנאי מזג האויר. שיפור הכושר הגופני , חיזוק שרירים ועבודה על נשא שיווי משקל ויציבה נכונה. חוג אשר יחזק את הביטחון העצמי והדימוי העצמי יחשל אותך להתמודד עם סיטואציות מאתגרות בחיים.

מחנה גלישה מרוכז לנוער:

במהלך חודשי הקיץ אנו מקיימים בסופי שבוע מחנה גלישה מרוכז בן שלושה ימים הכולל לינה ארוחות  והדרכה .אנו מקימים כפר גולשים שבו הילדים יתארחו ויגלשו ,אין צורך לטוס לחו"ל הקונספט בנוי בצורה שתהיה הכי קרובה לתחושה של טיול גלישה.

מתאים לגולשים מגיל 13-17 המעוניינים להשתפר ביכולות הגלישה והטכניקה.

קייטנת גלישה    קייטנת גלישה

לפרטים נוספים על קייטנת גלישה וחוגי גלישה – דברו איתנו 09-8666991 או צרו קשר

 

אתם מוזמנים להיכנס לאלבומי תמונות ולקרוא עוד על קייטנות גלישה שנערכו השנה אצלנו במועדון סאפאווי בחוף בית ינאי:

https://www.facebook.com/media/set/?set=a.805383702805762.1073742107.480604075283728&type=3

חוויות מקייטנות וחוגי גלישה 

 קייטנת גלישה – הקיץ הזה – אתם גולשים ! 

 

להורדת טפסי הרשמה 

השאר תגובתך

HTMLine - בניית אתרים | קידום אתרים