ליגת ארומה בסאפ 2012 » ארומה סאפ – אכזיב 2012

ליגת ארומה סאפ 2012

סיכום התחרות הראשונה בחוף אכזיב 

אתמול הסתיימה התחרות הראשונה בסבב ליגת ארומה סאפ והייתה לנו חוויה פשוט מדהימה !!!

הגענו לאכזיב ביום שישי הישר לחוף הבננה ביץ', במקום חיכה לנו צוות מדהים בחוף מקסים, וכבר בשער אמרתי לעצמי : איפה היה המקום הזה עד עכשיו? ממש כמו סיני…

לאט לאט החלו להגיע לחוף גולשי סאפ וקייאקיסטים רבים, חלק באו עם הילדים והמשפחה, וחלקם עם חברות וחברים, כולם מחוייכים ומבסוטים, התארגנו לנו על חושות ואוהלים ויצאנו לחתירה ראשונה לנקרות ראש הנקרה.

חתירה בסאפ אל הנקרות

ארומה סאפ אכזיב 2012 - חתירה בסאפ - גלשן עמידהקרוב ל 40 איש הצטרפו לחתירה בסאפ. החתירה לנקרות הייתה קרוב ל- 5 ק"מ, חתירה בים לא פשוט עם רוח דרום מערבית בהלוך ורוח צפון מערבית בחזור. עם ים צ'ופי. הגענו לאזור הנקרות , ושם על פי ההנחיה של צה"ל נכנסנו בקבוצות של עשרה חותרים כל פעם אל הנקרה. בתוך הנקרה נגלה מחזה מדהים!!!. מים בצבע טורקיז עז וצבעים שאין לתאר, קירות הנקרה הלבנים גולשים אל המים והמראה של הקירות משתלבים עם המים ממש משגע. חוויה של פעם בחיים ! לאחר הסיבוב בנקרה יצאנו בחתירה חזרה אל אכזיב. חתירה של עוד כ- 5 ק"מ …

בחוף חיכתה לנו מדריכת יוגה חביבה שעשתה לנו אימון מתיחות ונשימות.. וואלה , זה עבד! היא הצליחה לשחרר לנו קצת את השרירים. ולראות את כל הגולשים בתנוחות המוזרות של יוגה זה מחזה מצחיק. אחרי אימון היוגה כולם הוזמנו לארוחת פסטה עתירת פחמימות למלא את המאגרים לקראת מחר, ברקע התנגנה מוסיקה מגניבה בניצוחה של הדיג'יית וכמובן מסך ענק עם סרטי גלישה. כל החברה ישבו שבעים אחרי הארוחה ונרגעו לקראת היום השני. לאט לאט פרשנו למתחם החושות ושם סגרנו את הערב סביב מדורות.

פתיחת התחרויות ביום שבת

תחרות שחיה במים פתוחים

יום שבת נפתח במשחה מים פתוחים בו לקחו חלק קרוב ל 500 שחיינים מכל רחבי הארץ אשר יצאו לשחייה של 5 ק"מ או למקצה קצר יותר. וזה בהחלט מראה נדיר לראות כזו כמות אדירה של אנשים שוחים בו זמנית במים – זה נראה כמו איזו להקת דגים ענקית במים.

תחרות חתירה בגלשני סאפ

ארומה סאפ אכזיב 2012 - תחרות חתירה בסאפ - גלשן עמידה

עם סיום מקצה השחייה, הוזנק מקצה של חתירה של 50 גלשני סאפ. בזכות הטכנולוגיה יכולנו להוציא מקצה אחד גדול של כולם. כל חותר אובזר בצ'יפ מיוחד שהיה כרוך על הרגל. הצ'יפ מזהה כל חותר שחוצה את קו הגמר וכך המחשב מקטלג את כל החותרים לפי מיקום וקטגוריות. בסיום מקצה החתירה הראשון יצא מקצה השליחים שהיה מאד משעשע עם שמות משעשעים לכל קבוצה: טים פוקוס, טים זאזיק, עכברושי הירקון, יוצאי סרילנקה, טים F 1,טים ארומה וטים אתי.

תחרות חתירה בקיאקי סרף סקי

עם סיום תחרויות גלשני הסאפ הוזנקו קייקי הסרףסקי ויצאו לחתירה ארוכה. ובינתיים כל הגולשים נהנו מפינוקיי אייס ארומה קר בחוף בחסות ארומה. ארומה ישראל לקחו את החסות לאירועי ליגת סאפ 2012 ויחד איתם הצלחנו להרים אירוע כזה מושלם. זו הפעם הראשונה שנותן חסות לאירוע גם שולח נציגים לתחרות וזכינו ליהנות ממנכ"ל ארומה ישראל ,אשר לב, שהגיע והתחרה כמו גדול !!!

אנו רוצים להודות לכל המשתתפים ומשפחותיהם שהגיעו צפונה ולקחו חלק באירוע זה, תודה לכם על שיצרתם יחד אוירה כייפית, מדהימה ומפרגנת בחוף. כיף לראות את כולם שמחים ומחוייכים !

תקציר האירוע באכזיב שנערך על ידי ארומה

לחצו לצפייה בגלריית התמונות המלאה מהתחרות באכזיב

תוצאות התחרות

את התחרות הוביל במפתיע בחור בשם יעל פז , הצעיר מכל החותרים בתחרות והוא הדהים אותנו ביכולת החתירה שלו . הוא ניצח במקום הראשון את כולם !!!!! ילד תותח אמיתי שמחכה לו עוד עתיד רציני.

OPEN CLASS 

גברים :

 1. רן געש
 2. ברק לב
 3. דניאל קולקוונקו

גברים מאסטר (מעל 45):

 1. אייל ענבר
 2. דורון כץ
 3. עמוס רביב

נשים :

 1. דנה סולב
 2. מרגו סגל
 3. ענת סגל

נוער :

 1. גל קליף

RACE:  מעל 12.6 :

גברים :

1.שחר פלג

2. אמיר ארבל

גברים מאסטר :

1.עוזי מסיקה

2. גדי רוזנצוויג

נשים :

 1. מעיין בלאיש
 2. לאור שמעוני

RACE  : עד 12.6 :

גברים :

 1. עמרי חצור
 2. עפרי ארגוב
 3. אייל שלף

מאסטר :

 1. צחי האוס
 2. אילן אליהו

נוער :

 1. יעל פז

3 תגובות ל”ארומה סאפ – אכזיב 2012“

 1. רביד הגיב:

  צערי לא יצא לי להגיע לתחרות up שהפקתם באכזיב ב2012
  השאלה שלי האם יש תכנון לעשות זאת שוב השנה ב2013?ואם כן האם תהיה שוב חתירה לנקרות כי זה נראה לי חלומי:)
  אשמח לעדכון

השאר תגובתך

HTMLine - בניית אתרים | קידום אתרים