ליגת ארומה סאפ 2013 בננה ביץ' אכזיב

סוף שבוע רווי ומקסים עבר עלינו ואנו מקווים שכך גם אתם הרגשתם! התחלנו את הסוף שבוע בחתירה בנקרות ראש הנקרה, התאספנו כ 30 איש בחוף בצת. אחרי תדרוך מהיר יצאנו לדרך בשרשרת ארוכה. למרות התנאים הלא סטרילים הצלחנו להיכנס אל תוך הנקרה והחוויה הייתה מדהימה ומאתגרת. מוקפים בקירות לבנים שיורדים אל מים  בצבעי ירוק טורקיז וברקע מהדהד הים.

ארומה סאפ 2103 באכזיב - נמרוד משיח גולש סאפאחרי החתירה חזרנו לחוף בננה ביץ' באכזיב, שאירחו אותנו  באדיבות. כל חותרי הסאפ התקבצו באזור החושות, מלא אנשים ומלא ילדים, פסטיבל גלישה וחגיגה רצינית.  האווירה הייתה כיפית, התחילו לחזור לכולם התחושות של הימים שפקדנו את סיני ורבצנו בחושות. רגע נוחתים ממירוץ החיים ומאפשרים לעצמנו להצליח ליהנות מהכי פשוט- ים, חול, שקט, סתלבט, שתייה, גיטרה וצחוקים עד הלילה.

הבוקר בא והליגה נפתחת

בשעות הבוקר המוקדמות נפתחה ליגת ארומה במשחה ענק שבו השתתפו למעלה מ 300  שחיינים, בים לא פשוט בכלל. מיד אחריהם יצאנו לתחרות הסאפ. גם לחותרי הסאפ היו תנאים לא מושלמים הדורשים מיומנות והבנה בים. היה מרגש במיוחד לראות את כמות הילדים שהצטרפה לענף, חבורת ילדים חמודים שזופים ושרופי שיער שלגמרי בתוך העניין. היה מרגש לראות גם את העלייה בכמות החותרים שהשתתפו ביחס לשנה שעברה, כולם באווירה נהדרת בחוף, פרגון ,צחוק וממש בכיף.

תודה רבה לכל המשתתפים באירוע, כיף לראות את ההיענות שלכם לאירועים, את הפירגון, והשיתוף. כך יחד אנחנו מביאים את הענף למקום שהוא מעבר לרק ספורט, אלא עם הרבה נשמה והווי.

תודה ענקית לארומה ישראל שבלעדיהם היה קשה להרים הפקה כה מושקעת ויפה. כיף לעבוד אתכם ולקבל יחס תומך ועוזר.

תודה גדולה למועצה אזורית מטה אשר ולגלי במיוחד על השיתוף פעולה הנעים והליווי החם.

תודה לחוף בננה ביץ אכזיב על האירוח והעזרה בכל מה שצריך תמיד.

תודה מיוחדת לאריק  וחני על הפקת המשחה הימי ובכלל על השיתוף בהפקה בכלל. אתם אנשים מדהימים !!

תודה רבה לאייל על ארגון תחרות הסרף סקי .

תודה חשובה חשובה לעודד בן טל המנחה של כל האירועים שלנו, וחבר יקר, ששומר לנו תמיד על מפלס ההומור והצחוקים ברמה גבוה, ונותן תמיד מופע סטנד אפ על הים משובח !!

פינה מיוחדת של תודה מוקדשת למושיקו היקר !! מושיקו שמתלווה אלינו להפקות תמיד גם כעוזר הפקה ויד ימינו של עמית וגם כצלם, אין עלייך!!! הכי כיף בעולם לעבוד איתך! אוהבים אותך.

אל צוות ההפקה והארגון לקחנו הפעם גם את אחד הטובים עם לא ה… יותם לוי היקר!!!! תודה רבה רבה על כל העזרה תמיד בסבבה, בקלות ובזרימה.

ואחרון אחרון בתודות ! בן זוגי  ואהובי היקר ! עמית ענבר – תמיד בא אליי עם רעיונות מטורפים של הפקות ותמיד אני אומרת לעצמי- הוא חי בסרט .. אין מצב להפיק כזה דבר… ותמיד הוא מוכיח לי שאין דבר העומד בפני הרצון !!!  שמחשבה בוראת מציאות!!!

חברים ! מחכים לכם בתחרות הבאה  בשבת 8/6/13  בחוף הנכים בהרצליה !!!!

צפו בתמונות בליגת ארומה סאפ אכזיב 2013

קראו את הפרסומים על ליגת ארומה סאפ במדיה

aromasup-yediot-tveria

aromasup-yediot-hatzafon

aromasup-yediot-haemek

 

מאמר פרסום על ארומה סאפ בעיתון הד הקריות

aromasup-hed-hakrayot

מאמר גלשן הסאפ מגיע לראשונה לתחרויות בישראל – מאמר באתר הספורט הישראלי ONE, 8/5/2013 לקריאת המאמר המלא לחצו כאן

מאמר באתר וואלה: פרומו ליגת ארומה סאפ בחוף אכזיב בשבת! 9/5/2013

הקיץ הקרב מביא איתו גם לא מעט פעילויות ספורט ימי, ויש כמה אנשי ים שרוצים להוכיח לציבור הרחב שעם ציוד ספורט הימי של היום – כל אחד יכול לגלוש. את זה, לטענת גולש הרוח האולימפי לשעבר עמית ענבר, אפשר לראות בליגת "ארומה SUP" שתיפתח ביום שבת הקרוב בחוף אכזיב.
לקריאת המאמר המלא לחצו כאן

מאמר שפורסם עלינו במגזין TIMEOUT במרץ 2013

השאר תגובתך

HTMLine - בניית אתרים | קידום אתרים