מי אנחנו

SUPAWAY בנוי מצוות שחי ונושם כבר שנים רבות את הים.

אנו יושבים בחוף מכמורת, קרוב למקום המגורים של כל הצוות ומארחים אנשים מכל רחבי הארץ בחוף המדהים שלנו.

כולנו ב-SUPAWAY   יורדים לים כמעט כל יום ללא קשר למצב מזג האוויר ועל ידי ניסיון ים רב אנחנו יודעים לקחת אתכם למסע קסום של הכרת הים בדרך בריאה, בטוחה ומהנה על הגלשן פדאל בורד.

ב- SUPAWAY  אנו לא רק מלמדים לגלוש אלא מלווים את הגולש הצעיר גם לאחר סיום הקשר הלימודי אצלנו ובעצם בונים מעטפת תמיכה מקצועית  ארוכת טווח.

עמית ,דנה  ותום מגיעים עם ניסיון עצום בתורת האימון ומשלבים את הידע שלהם בהתאמת תוכנית אימון שתתאים לכל אחד על פי הצרכים האישים שלו.

אנו יושבים בחוף מכמורת, ומארחים  אנשים מכל רחבי הארץ בחוף המדהים שלנו.

בימים בהם הים סוער אנחנו מעבירים את הפעילות שלנו בחוף מכמורת שמוגן בשוברי גלים טבעיים היוצרים  בריכת אימון טבעית המוגנת מהגלים ומאפשרת הדרכה ולמידה בכל ימות השנה ללא קשר למצב הים.

אנו עובדים ומדריכים עם הציוד הכי מתקדם בעולם הסאפ עם יכולת להתאים  להתאים  את הציוד על פי הגודל הפיזי של כל לקוח ועל פי הרצון והמטרה  של הלקוח להפיק מהסאפ.

צפו בפרסומים עלינו במדיה בעיתונות ובטלוויזיה

 

דנה ענברדנה ענבר    בוגרת וינגייט בעלת תואר ראשון בחינוך גופני .הצטרפה לעולם הים והגלישה לאחר שנים רבות שחיה עם עמית  ענבר ועברה יחד איתו  את כול סוגי הגלישה. לאחר שניסתה גם גלישת גלים וגם קייט החליטה שזה לא בשבילה, מהיום שהכירה את הסאפ החלה ההתמכרות שממשיכה עד  היום.

 


עמית ענבר

עמית ענבר – שייט אולימפי לשעבר . לאחר שסיים קריירה מפוארת בגלישת רוח הכוללת מספר לא מבוטל של מדליות על צווארו , החליט לפתוח בית ספר לגלישה ולהעביר את אהבתו לים לכולם. בשלוש השנים האחרונות הוא מתרכז בעשייה סביב הסאפ וזאת משום שלדעתו זהו ספורט מדהים שיכול להכניס כל אדם לעולם הים מבלי לצרף בהכרח את האקסטרים לספורט . החשיפה של אנשים רבים לספורט זה כבר הוכיחה לו שהצליח לשנות  את עולמם של לא מעט אנשים בזכות המפגש המרגש הזה מול הים ולהכניס להם תוכן חדש והתרגשות חדשה לחיים.

 

 

 _______________________________________________________________________________________

דנה ענבר

איילת גרוס – הצטרפה למשפחת סאפאוואי  ומאז פגשו אותה המון תלמידים מאושרים ומאז פגשו אותה המון תלמידים מאושרים. מדריכת סאפ עם המון הקשבה וסובלנות. שעור עם איילת יבטיח לך כניסה בטוחה ונעימה לעולם הסאפ.

 

 

 ______________________________________________________________________________________

דנה ענבר

קרין רוך  מדריכת סאפ  במועדון שלנו .פצצת אנרגיה אמיתית! את קרין תמיד תמצאו בתנועה ביבשה או בים. גולשת גלים וגולשת סאפ . הנציגה שלנו בתחרויות הRACE  . מדורגת במקום הראשון בנות 12.6 RACE.

 

 

 


 

מאמרים שפורסמו עלינו במדיה:

מאמר גלשן הסאפ מגיע לראשונה לתחרויות בישראל – מאמר באתר הספורט הישראלי ONE, 8/5/2013 לקריאת המאמר המלא לחצו כאן

מאמר באתר וואלה: פרומו ליגת ארומה סאפ בחוף אכזיב בשבת! 9/5/2013

הקיץ הקרב מביא איתו גם לא מעט פעילויות ספורט ימי, ויש כמה אנשי ים שרוצים להוכיח לציבור הרחב שעם ציוד ספורט הימי של היום – כל אחד יכול לגלוש. את זה, לטענת גולש הרוח האולימפי לשעבר עמית ענבר, אפשר לראות בליגת "ארומה SUP" שתיפתח ביום שבת הקרוב בחוף אכזיב.
לקריאת המאמר המלא לחצו כאן

מאמר שפורסם עלינו במגזין TIMEOUT במרץ 2013

מאמר אקסטרים על ספורט הסאפ – ראיון עם עמית ענבר

מאמר שפורסם במגזין הנוער ראש

1

 

 

 

 

 

HTMLine - בניית אתרים | קידום אתרים