קייטנות גלישה

קייטנות גלישה אצל עמית ענבר !

אתה רואה אבא?! זה מגניב!!!

קייטנת גלישה עם עמית ענבר

זה באמת נראה מגניב אני חייב להודות. קייטנת גלישה של סאפאווי supaway  בית ספר לגלישה של עמית ענבר. אני הרי חותר איתם, אני מאחסן את גלשן הסאפ שלי בחוף בננה ביץ במכמורת, איך אני לא יצאתי הבחור המגניב שהציע את רעיון קייטנת גלישה לקיץ?  אחרי שאספתי את הכבוד שלי מהרצפה התחלתי לספר לילדים על קייטנת גלישה של סאפאווי supaway בית הספר לגלישה של עמית ענבר.

קייטנת גלישה בסאפאווי בית ינאי

 בקייטנת גלישה אתם מגיעים בבוקר לחוף בית ינאי פוגשים שם מדריכים מקצועיים, סופר נחמדים ומלאי סבלנות, כמה סבלנות יש להם לחבר'ה האלה. המדריכים בקייטנת גלישה של מועדון סאפאוויsupaway  בית הספר לגלישה של עמית ענבר ילוו אתכם לאורך כל היום, ידאגו למרוח לכם קרם הגנה, אבא, אתה יודע שיש לי כבר ג'ינג'ים על הפנים בזכותך , אני צריכה קרם הגנה כל שנייה, בסדר, אמרתי, לא בכל הזדמנות את צריכה להזכיר לי שאני נתתי לך את הג'ינג'ים,  המדריכים בקייטנת גלישה יזכירו לכם בכל הפסקה למרוח קרם הגנה, לשתות מים וידאגו שתאכלו ארוחת בוקר קלה ומזינה. כשתיכנסו למים המדריכים של סאפאווי supaway מועדון הגלישה של עמית ענבר ילוו אתכם בכל רגע במים ויעשו הכל כדי שאתם תצאו גולשי גלים בסוף אותו שבוע. יהיה לכם כל כך כיף אתם לא תאמינו כמה. רגע אמא , נוכל להיות יותר משבוע אחד? תוכלי לרשום אותנו לקייטנת גלישה של עמית ענבר  לשבועיים , או יותר? למה אמא? איפה אבא? אני שואל את עצמי, הרי אני הגולש בבית, אני זה שמבין. טוב, לא ממש גולש אבל אני בדרך. בטח, עונה אשתי. אם תרצו יותר משבוע אשמח לרשום אתכם לעוד מחזורים.

Supaway, supaway,supaway  מגניב יותר! הם , המזיקים הקטנים מתחילים לשיר בכל הבית. …

אז המנון יש לנו. כל מה שנותר לנו זה להתקשר לסאפאווי בית הספר לגלישה של עמית ענבר ולהירשם לקייטנת גלישה הקיץ – שיהיה לכולנו קיץ בטוח קריר ושמח!

יונתן

1038 1056 1055 10541052 1051 1050 10491048 1047 1046 1045

 

קייטנת גלישה / מחנה גלישה בבית הספר של עמית ענבר סאפאווי יתקיים בחודשים

יולי-אוגוסט 2014 בחוף בית ינאי. בקייטנת גלישה תלמדו לגלוש ותיהנו מ:

  • צוות מדריכים מקצועי ומנוסה בעבודה עם ילדים
  • ציוד חדיש המותאם לגולש המתחיל
  • הדרכה בקבוצות קטנות
  • יחס אישי וחם
  • ארוחת בוקר
  • ביטוח

לפרטים והרשמה לקייטנת גלישה – דברו איתנו 09-8666991 או צרו קשר

השאר תגובתך

HTMLine - בניית אתרים | קידום אתרים