חנות » ביגוד לגלישה

ביגוד הגלישה חשוב מאוד ומשתנה על פי עונת השנה:

חליפת גלישה  

  חליפת גלישה לסאפ

בחודשי החורף חשוב ללבוש חליפת נאופרן שתעזור בחימום הגוף,  החליפה צריכה להיות מותאמת לצרכים. אם אתם יוצאים לחתור כדאי ללבוש חליפה שתגן עליכם מפני הרוח ויחד עם זו תהיה גמישה ונוחה. אנו ממליצים על חליפות הלונג ג'ון שהחלק העליון הוא ללא שרוול ומאפשר תנועה נוחה במפרק הכתף והחלק התחתון ארוך . עובי מומלץ הוא בין 1.5 מ"מ ל3.5 מ"מ .אם אתם מעוניינים לתפוס גלים עם הסאפ מומלץ לרכוש חליפה ארוכה ומחממת בעובי בין 3.5 – 4.3  מ"מ . ישנם טכניקות שונות בהם מייצרים את החליפות ככל שהטכניקה ורמת הגימור יהיו איכותיים יותר מחיר החליפה יעלה בהתאם.

מעיל רוח

חותרים רבים התחברו השנה למוצר חדש שנקרא מעיל רוח ,אותו לובשים מעל החליפה בימים קרים מאוד. המעיל יגן על החותרמפני הרוח המהלך החתירה וישמור על חום הגוף.

 

חולצת לייקרה טרמית לגלישה

ליקרה טרמית

חולצת לייקרה טרמית לגלישה – בעונות המעבר מתקיימים תנאי הגלישה והחתירה הכי טובים במשך השנה.בימים אלו אנו ממליצים ללבוש לייקרה טרמית .לייקרה בעובי בין 0.5 מ"מ  ל 1.5 מ"מ . אשר תחמם את הגוף . הלייקרה היא דקה יחסית וגמישה , תהיה נוחה מאד לשימוש . זהו לבוש הביניים לפני המעבר לחליפות גלישה .

נעלי גלישהנעלי גלישה

לבעלי כף רגל עדינה ורגישה נעל גלישה בהחלט תיתן מענה לשמירה על כף הרגל. בימים קרים במיוחד הנעליים יעזרו לחימום כף הרגל והליכה על החול הקר.

השימוש העיקרי בנעלי גלישה הינו למקומות בהם תגלשו מעל ריף ותרצו להגן על כ הרגל מפני חתכים ופציעות מהריף.

הנעליים עשויות מחומר שאותו מייצרים את החליפות . נעל גמישה עם סולייה דקה כדי להצליח לחוש את הגלשן עם כף הרגל, ולשמור על תנועות חופשיות של כף הרגל והאצבעות.

חליפת ציפה לגלישה

 

חליפת ציפה

לא פעם מגיעים אנשים שחולמים להיכנס לתחום הסאפ אבל הם לא שוחים מעולה או שיש להם פחד גדול מהים ובעיקר מהים העמוק,היום יש חליפות ציפה בגיזרה מושלמת ויעודית לחתירה על סאפ שמאפשר תרגול מעולה ובאותה נשימה לקבל ביטחון מלא במים ולנטרל את החשש מנפילה למים עמוקים. מומלץ לחותרים מתחילים .בטיחות בטיחות ושוב בטיחות חליפת ציפה לגלישה !

כפפות גלישה

לא רק לימים קרים, גם להגנה על הידיים, כפפות ייעודיות לחתירה גלישה על סאפ.  

כפפות גלישה לסאפ

כפפות גלישה לסאפ

HTMLine - בניית אתרים | קידום אתרים